14e Revanche Ald Meiers partij 2016 (13 augustus)

Eerste omloop

1. Sexbierum-Pietersbierum 2. Makkum
Sigrid Post    Anouk Smink 1-5 6-6
Anna Ennema    Lobke Vlasbloem
Fiera de Vries    Kim Dijkstra

3. Easterein 4. Witmarsum 3-5 2-6
Roelie Kroondijk     Sjoukje Stuiver
Selma de Boer     Selma van der Molen
Jeska Terpstra     Anneke Smid

5. Ried  6. Marsum 3-5 2-6
Trea van der Ploeg     Jennifer Boersma
Joanne Elise Broeders     Marije Hellinga
Ineke van der Ploeg     Serena Hovenga

7. Reduzum          8. Grou 1-5 2-6
Jitsina van den Bogert     Aluca Bouma
Anne-Baukje Bloem     Ymkje Yntema
Albertine Brinksma     Martje Bodde

9. Mantgum  10. Wommels 5-5 6-8
Amarins de Groot     Nynke Marije Faber
Marijke Keuning     Hester Bruinsma
    Rixt Wijnia

Tweede omloop

2. Makkum  4. Witmarsum 4-5 en 2-6
6. Marsum  8. Grou 5-4 en 6-6
10 staand nummer

Halve finale

10. Wommels 4. Witmarsum 2-5 en 2-6

Finale
4. Witmarsum 6. Marsum 5-5 en 4-6



13e Revanche Ald-Meiers partij 2015 ( 8 augustus)

Eerste omloop

1. Marsum     2. Wommels 5-4 6-6
Serena Hovenga Nyncke Beckers
Lotte Delgrossoe Hester Bruinsma
Marije Hellinga Martzen Deinum

3. Easterein    4. Reduzum 0-5 2-6
Baukje Terpstra Jitsina van den Bogert
Janieke Dijkstra Leila-Janneke Moufakkir
Jeska Terpstra Albertine Brinksma

5. Mantgum     6. Witmarsum 5-3 6-6
Jennie Terpstra Sjoukje Stuiver
Amarins de Groot Selma van der Molen
Anneke Smid

7. Minnertsga      8. Dronryp 3-5 4-6
Simona Kootstra Lisette Tolsma
Anna Kootstra Mintje Meintema

9. Lollum-Waaxens     10. Raerd 0-5  2-6
Famke van der Veen Marije Jonker
Gerbrig Bouma Berber Ekema
Aletta van Popta Brechtsje Jorritsma

11. Goënga     12. Stiens 5-4 6-4
Andrea Kroes Lisl Miedema
Sanne Hijlkema Jannica van der Ploeg
Jildou Felkers

13. Makkum     14. Berltsum 5-5 6-6
Boukje-Ellen Bosma Hester Zijlstra
Lobke Vlasbloem Anke Zwart
Kim Dijkstra         Margriet Miedema

15. Ried     16. Grou 2-5 6-6
Trea van der Ploeg Marije de Vries
Joanne Elise Broeders Ymkje Yntema
Ineke van der Ploeg Aluca Bouma

Tweede omloop:
 

1-4 (5-1 6-2)
5-8 (5-3 6-2)
10-11 (1-5 0-6)
14-16 (5-5 0-6) 

Halve finale: 

1-5 (5-2 6-6)
11-16 (4-5 4-6)

Finale:

1-16 (5-3 6-0)


12e Revanche Ald-Meiers partij 2014 (9 augustus)

Eerste omloop:
1. Raerd Wêz Wis 2. Wommels 2-5 6-6
Brechtsje Jorritsma     Hedwich de Boer
Berber Ekema     Martzen Deinum
    Sjanet Wijnia

3. Peins Pieter Jellema 4. Grou It Wetterlân
Leentsje Bootsma     Aluca Bouma
Hiske Zeinstra     Ymkje Yntema 5-3 6-4

5. Lollum-Waaxens Meiinoar Ien 6. Berltsum Berlikum
Sigrid Dijkstra     Anke Zwart
Gerbrit Bouma     Esmée Ynema 3-5 0-6

7. Marsum Foarut 8. Witmarsum Pim Mulier
Serena Hovenga     Sjoukje Stuiver
Lotte Delgrosso     Anneke Smid  5-2 6-6
Narije Hellinga

9. Dronryp       10.  Easterein  Easterein
Jeanette Jansma     Martina Kooistra
    Baukje Terpstra
Mintje Meintema     Janieke Dijkstra   5-1 6-4

 

Tweede omloop:
2 - 3 (5-4 6-6)
6 - 7 (0-5 6-6)
9

Halve finale:
9 - 2 (4-5 4-6)
7

Finale:
7 - 2  (1-5 2-6)

  
 Eerste prijs Wommels vlnr Sjanet Wijnia, Hedwich de Boer, Martzen Deinum en coach Jappie Wijnia.


Marsum eindigde als tweede: vlnr Serena Hovenga, Marije Hellinga, Lotte Delgrosso.


De derde prijs was voor Dronryp: Jeanette Jansma en Mintje Meintema.
(foto's: Lijkle Spijksma)


   

Dronryp wint Revanche Ald-Meiers Partij 2013

  Dronrijp eindigde als eerste. Van links naar rechts Jeanette Jansma, Mintje Meintema, Elly Hofman en coach Siebe Groothoff.

Wommels werd tweede met Martzen Deinum en Sjanet Wijnia. 

  
De derde prijs ging naar Peins met van links naar rechts Leentsje Bootsma, Hiske Zeinstra en Marrit Zeinstra.

 

Scheidsrechter W. Joustra uit Waaksens.

EERSTE OMLOOP

1. Peins Leentsje Bootsma 2. Wjelsryp Sandra Hofstra 5-4  6-4

Pieter Jellema Hiske Zeinstra  S.M.I. Lisa Hofstra
oranje-groen Marrit Zeinstra rood-wit Dymphna Post

3. Easterein Baukje Terpstra 4. Minnertsga Anna Kootstra 1-5 2-6
EASTEREIN Jeska Terpstra Minnertsga Anne Nieke Bergsma
groen-wit Nyncke Pytsje Terpstra rood-geel Jildou van Dijk

5. Sexbierum-Pietersb. Pytrik Visser 6. Dronryp Jeanette Jansma 1-5 6-6
De twa Doarpen/ Sjirk de Wal Mintje Meintema
DIOS Janneke Ennema oranje/groen/ Elly Hofman
oranje

7. Wier Everdyna de Haan 8. Raerd Berber Ekema 4-5 4-6
VVV Wier Akkelyna de Haan Wez Wis Marije Jonker
groen-wit Kim Marike van der Meulen

9.  Folsgare Geke Posthuma 10. Wommels Martzen Deinum 2-5 4-6
Yn 'e Lijte Elma Breeuwsma WOMMELS Sjanet Wijnia
zwart/wit Jildou Sweering

11. Berltsum Hester Zijlstra
BERLKUM Anke Zwart
blauw-wit Ilse Tuinenga

Tweede omloop:
11 - 1 2-5 0-6
 4  - 6 3-5 2-6
 8 - 10 3-5 0-6
Halve finale:
1  - 6 5-5 6-6 partuur 6 Dronryp wint
10 staand nummer
Finale:
10 - 6 3-5 6-6